Tentokráte jsme na cestě kolem světa zavítali do Indie

Sešli jsme se v pátek v 15:45. Bobina si spletla o hodinu čas srazu, ale nakonec bylo všechno v cajku. Jeli jsme tedy do zastávky Pšenice a odtud pak pěšky 3-5 km (nevím přesně).Byl tam i sníh a zamrzlé louže, což jsme tak trochu někteří tušili. Přišli jsme tedy až do Rychnova nad Malší, na chatu k Beránkům. Když jsme dorazili, hráli jsme hru na otrokáře. Nutno podotknout, že jsme hráli 2 hry a obě vydrtila Bobina!!! Přezdívky jako smradlavý ponožky,drsňák,železný úsměv apod. byly běžné. Zahráli jsme si ještě ten večer plížící hru. Podle mě se všichni opravdu plížili tak, jak se má! Bylo to snad jen proto, že odměnou pro nás byly bonbóny? Potom přijeli i rodiče Bárský a Klouzy, včetně Snoopyho.

 

Druhý den po snídani jsme dostali červené krabičky (KPZ) a měli jsme si je schovat s tím, že je nesmí nikdo najít. Zahráli jsme si i kulečník. Oběd byl ten den opravdu famózní! Mezitím jsme si měli dávat do krabiček věci, které jsme dostali za úkol. Dozvěděli jsme se i o Willim Fogovi a jeho princezně Romy. Další hra následovala hra s plánky. U každého byl nějaký úkol např. u Brouka vymyslet nějaký rým ke slovu, které nám zadal. Nebylo to zrovna lehké, ale Brouk dával i nápovědy. Pak nás čekala další hra s přenášením orgánů. Jak nám už Autoška říkala, vyplatilo se nosit ty dražší orgány. A hra na rozesmívání také nebyla marná (viz hlášky z této hry dole). Večer jsme vysílali z rádia a zkoušeli jsme si práci moderátorů. Poté jsme se ještě učili písničky z Broukova naplánovaného zpěvníku.

V neděli ráno všichni protestovali proti rozcvičce, přesto jsme se jí bohužel nevyhli. Zahráli jsme si další hru s azimutem. Tuhle hru vydrtili MY. Ale jen o kousek od ostatních. Po téhle hře jsme si dobalili a byli připraveni k odchodu. Uklidili jsme celý dům a vyrazili jsme na zpáteční cestu. Vrátili jsme se opět na zástávku Pšenice. Tentokrát jsme si ale čekání okořenili poslechem Broukových telefonátů. Např. na inzerát se švestkami, kde chtěl prodat brambory apod. Přijel nám luxusní vlak a Brouk se snažil přečíst německý článek. Kupodivu mu to šlo. Půlka oddílů pak vystoupila na Jižní a zbytek na Nádraží. Myslím, že na tuhle výpravu budeme dlouho vzpomínat!!! Důvodů je totiž hodně..-10 stupňů, první a doufám, že ne poslední sníh…

Slibovala jsem ty hlášky:

Řepova odpověď: Hnědý plíny

Bobík: Jak se jmenuje salám ? Zelený kůň.

Klouzy:Jak se jmenuje tvůj kluk,tvoje holka,tvůj záchod? - Mocholapka.

Také Klouzy: Co nosíš místo slipů? Růžový rovnátka.

3Bitka vymyslela novou značku podprsenky: Kostka ledu.

Marušky: Jak ti říká manžel? Tanga s pevnou gumou.

A poslední Autošky: Jak se jmenuješ? Svalnatej Ken.

 

Navíc si jich BOHUŽEL  nevzpomínám.

Bína

FOTKY

Vysílání vašich rádií musíme ještě zpracovat, ale nebojte, do týdne určo budou na našem webu Autoška


| Autor: Lenka Filipová | Vydáno dne 28. 11. 2010 | 3507 přečtení | Počet komentářů: 39 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Novinky
Databáze neobsahuje žádnou novinku.
<<  Listopad  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
akceDnesČlánek
Poslední komentáře
 • Christian Louboutin:
  "Ca nada Goose Parka Ecco Sneakers Champion T Shirt Moncler Coat" (Skládáme dračí posádku HANACE SENIORS)
 • Aike Air Max:
  "Pink Birkenstocks Alabama Nike Shoes Womens Yeezy Shoes Price N ... " (Lipka 2018 - společný víkend na Šumavě)
 • yumi:
  "Thanks for the interesting card sharing from you. This is my websi ... " (PRO ODDÍLOVÉ DĚTI - sobotní běžkaření 16.1.2016)
 • Partnerské organizace


   

   

   

  TOPlist

  Powered by PhpRS | Designed by Jan Adámek