Pokračování cesty kolem světa-tentokráte na Kovářově

Sešli jsme se ve 14:45 v Mercury před Hypernovou, kde Šampus a Bára nakoupili jídlo. Bylo to těsné, ale naštěstí jsme to stihli a my si rozebrali jídlo a běželi na vlak. Do vlaku v Krumlově k nám přistoupila posila Krumlovský vodní záchranář a kajakář Honza.Když jsme přijeli do Černý v Pošumaví a čekali na BUS, mezitím na zkrácení chvíle jsme hráli 300sta z místa. Když přijel bus, jeli jsme cca 15min, a protože byl pan autobusák hodný, tak nám zastavil na rozcestí. Od tohohle místa je to ke Kovářovu už jenom chvilku! Když jsme došli k základně, tak si každý rychle vybral ten nejlepší pokoj a zabydlel se. Ten večer se hrály hry pouze vevnitř.

V sobotu ráno po rozcvičce a snídani jsme si vyrobili draka, všechny byly hezký. Někomu létal dobře, někomu vůbec, někteří dopadli tak trochu fiasko. Po obědě byl pro nás připraven orienťák. Dostali jsme dvě mapy, jednu hodně podrobnou a druhou, kde byly kontroly na delší vzdálenosti. Všichni to zvládli dobře, došlo k omylu sebrání kontroly a ztracení jedné části mapy, i to se stává. Večer jsme hráli hru v lese a vybarvovali jsme české vlajky, a potom v baráku, kde jsme hráli hru na přísloví (tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se koupí čerpadlo), na rozesmívání a Šampus nám řek Černou příhodu  v (Eržika když čárovala v obchodě chleba, chytli ji policajti, a tak když měla Žofka hlad, snědla malé černé koťátko!) Potom jsme měli hru na přání - schovka po tmě. První pykal Šampus a druhá Bárská. Po schovce byla večerka. Když už si všichni skoro mysleli, že naše týmový stejnokroje jsme měli zbytečně, přišlo v neděli překvapení. Nebyla rozcvička, ale prezentace našich triček. Hned potom bylo vysvětlování první dopolední běhací hry. Po návratu jsme se naobědvali, uklidili a opustili Kovářov, ale né na moc dlouho, pojedeme tam totiž na jarní tábor. Měli jsme napsat popis cesty z Kovářova, potom jsme už čekali jen na vlak. Ve vlaku jsme se dozvěděli výsledky z dopolední hry a Bárská řešila pravopis. Cesta rychle ubíhala.
     Šampus má 4oddílovou akci a Šampus byl naštvanej, protože se mu ztratila sušenka Siesta, a proto si musel dát nějakou hnusnou horší než katy Super Wafle Extra Dangerous!

Bifty

 Popis cesty z Kovářova do Černý v Pošumaví, který vypracovaly O2, Cocís, Kohinoor, My

Fotky z Kovářova

Bláznivá videa:

 

Video I.

Video II.


| Autor: Lenka Filipová | Vydáno dne 14. 11. 2010 | 2825 přečtení | Počet komentářů: 19 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Novinky
Databáze neobsahuje žádnou novinku.
<<  Listopad  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
akceDnesČlánek
Poslední komentáře
 • Christian Louboutin:
  "Ca nada Goose Parka Ecco Sneakers Champion T Shirt Moncler Coat" (Skládáme dračí posádku HANACE SENIORS)
 • Aike Air Max:
  "Pink Birkenstocks Alabama Nike Shoes Womens Yeezy Shoes Price N ... " (Lipka 2018 - společný víkend na Šumavě)
 • yumi:
  "Thanks for the interesting card sharing from you. This is my websi ... " (PRO ODDÍLOVÉ DĚTI - sobotní běžkaření 16.1.2016)
 • Partnerské organizace


   

   

   

  TOPlist

  Powered by PhpRS | Designed by Jan Adámek