Tour de Bezdrev - článek od Piškota a fotky

V plánu tour jsme se měli vydat přes vesnice v okolí Českých Budějovic do vesnice Holašovice, která je zapsána v památkách UNESCO(United Nations Educational, Scientific and Cultural Organization, což znamená Organizace OSN pro výchovu, vědu a kulturu), poté se vydat k druhému největšímu rybníku v ČR Bezdrevu a nakonec se kouknout na zvířátka v ZOO u Hluboké n. Vltavou.V sobotu 13.6. v 9:00 jsme se sešli v klubovně, vyfotili se a vyrazili. V obci Dubné jsme doladili vybavení a vydali jsme se do Holašovic. Kolem 10:45 jsme dorazili do Holašovic, kde byla naše první delší zastávka. Dali jsme si takový brzký oběd a vydali se prozkoumat historickou vesnici. Kousek za vesnicí jsme objevili holašovické Stonehenge, kde Autošku napadla hra Na smraďocha a poté se vydali zpět. Ještě jsme se všichni zvážili na opravdu velké váze, která nám  naměřila 720 kg. Pomalu jsme se zabalili, uklidili a vyrazili k Bezdrevu, kde nás čekala další zastávka. Mezi Čakovem a Dubným jsme si po kopečku dali pauzu, při které Áčkaři hledali místo, kde se nacházíme. Na cestě k Bezdrevu nás čekal  přechod velice rušné silnice vedoucí z ČB do Písku. Po chvíli jsme dorazili na místo, kde nás od plánovaného koupání odradil  nepříjemný vítr. Nakonec nás pár stejně šlo. Dojedli jsme, co nám zbylo, a po krátkém odpočinku jsme si zahráli pár her a vyrazili směr ZOO. Po příchodu do ZOO jsem zjistil, že se toho od mé poslední návštěvy hodně změnilo. K vidění byli hadi, panáčkující psouni, mravenci až po starého dobrého vlka a vydru. Někteří z nás měli po celém dnu prázdný žaludek, a tak jsme se šli najíst do restaurace přímo v ZOO. Ostatní se proháněli na hřišti a šli okouknout ještě nějaká zvířata. Teď už nás čekala akorát cesta po cyklostezce až do klubovny.

            Celý den nás doprovázelo příjemné slunečné počasí s ochlazujícím větříkem. Byl to příjemný výlet po zajímavých místech v okolí Českých Budějovic. Zpět jsme dorazili chvíli před šestou hodinou s 52 najetými kilometry.  

 

Piškot


| Autor: Lenka Filipová | Vydáno dne 13. 06. 2009 | 1414 přečtení | Počet komentářů: 14 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Novinky
Databáze neobsahuje žádnou novinku.
<<  Únor  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  
akceDnesČlánek
Poslední komentáře
 • Louboutin:
  "Champion T Shirt Ecco Shoes Clarks Boots Nike Canada" (Filipova Huť, článek od Jeky - včetně fotogalerie)
 • Coach Outlet:
  "Puma Schuhe Timber land UK Yeezy Boost Salomon Hiking Boots" (Fotogalerie na hanace.rajce.net )
 • A Bathing Ape:
  "Fjall raven Backpack Ecco Shoes Canada Jordan 12 Hugo Boss Shoe ... " (Do pohádky s králíky)
 • Partnerské organizace


   

   

   

  TOPlist

  Powered by PhpRS | Designed by Jan Adámek