Letní týden s Hanací 24.-30.7.2017

Autor: Šárka Pfefferová <pfefferovasarka(at)email.cz>, Téma: Archiv, Vydáno dne: 21. 07. 2017

Ahoj kamarádi,

náš putovní týden už se blíží a proto pro vás máme pár informací:

V pondělí ráno vyrazíme vlakem do Zbiroha, odtud pak pěšky po krásách Křivoklátska až do Berouna. Z něj vlakem do Plzně, kde přespíme a v pátek ráno hurá na vodu. Berounku si splujeme až do Zvíkovce, odkud pak pojedeme zpět do ČB.

Sraz: 24.7. v 7:45 na vlakáči (vlak nám jede 8:04)

Návrat: v neděli 30.7. ve večerních hodinách (přesný čas návratu upřesníme až v den příjezdu)Jídlo+spaní: individuálně, po molekulách (Kobra je v molekule s Emou) na pochod i vodu (jídlo na vodu bude možno dokoupit ve čtvrtek v Plzni)-takže se spolu domluvte na stanech/plachtách/celtách mezi sebou, to samé s jídlem (nemůžeme slíbit, že bude možnost si každý večer udělat oheň, proto s tím počítejte a třeba přibalte vařič)

Cena: doprava by měla stát přibližně 700Kč celkem, plus si určitě vezměte peníze navíc (na Kofolu nebo vstup do hradu, příspěvek na dopravu lodí,...)= celkem doporučuju vzít zhruba 1500,- (co neutratíte, to vám zbyde)*EDIT: zapomněla jsem na kempy na Berounce- vezměte proto radši 2000Kč :)

Pozor! Ti, kteří pojedou i na vodu, si musejí předem zabalit vodácké vybávko v loděnici (do Plzně vám ho pak i s loděmi přiveze Brendy s Lenkou). My budeme balit v neděli zhruba mezi 17-19h, tak se nám prosím ozvěte a domluvíme se. (Ema: 728821333)

Účast na pěší části: Moty, Kapsy, Ema, Kobra, Klouzy, Hastry, Pórek

Účast na vodě: Moty, Kapsy, Ema, Kobra, Hastry, Pórek, Brendy, Lenka, Bedny